Zimná svadba

Svadba v zime ponúka jedinečnú atmosféru a mnoho možností pre originálny a kúzelný svadobný deň. Tu sú námety a tipy pre zimnú svadbu:

Svadobné šaty

V zimnom období by vaše svadobné šaty mali byť nielen štýlové, ale aj funkčné, aby nevesta mohla zostať teple a v pohodlí počas chladných mesiacov. Vyberte si svadobné šaty s dlhým rukávom alebo padavým rukávom s mašľami, ktoré dodajú dotyk elegancie a tepla. Môžu byť zdobené jemnou čipkou, perličkami alebo inými detailmi pre romantický vzhľad. Nezabúdajte na svadobný kabátik alebo jemný svetrík. Vaše nôžky by mali byť tiež v teple, a preto vyberajte lodičky s plnou špicou a s hrubším opätkom pre lepšiu stabilitu na snehu.

Zimne svadobne saty

Svadobná výzdoba

Pre vytvorenie teplej atmosféry využite ohnivé detaily, ako sú sviečky, lampy a ohňové miesta pre hostí. V dekoráciách použite biele a strieborné odtiene, snehové vločky, ktoré pridávajú zimný šarm a eleganciu. Zimná svadobná kytica môže byť nádherným doplnkom k zimnej atmosfére vášho veľkého dňa. Biela farba evokuje čistotu a eleganciu. Použite biele ruže, kálie, nevestin bozk alebo ranunkuly, aby ste vytvorili jemný a štýlový vzhľad. Vaša kytica bude jedinečná, ak vo svojej svadobnej kytici použijete šišky a čečinu.

Pridávanie červených doplnkov do svadobnej výzdoby môže vniesť do svadby vášeň, romantiku a eleganciu. Pocit blížiacich sa Vianoc môže zas priniesť do zimnej svadby vianočný šarm vôňou ihličia, vianočnými stromčekmi a vianočným osvetlením.

zimná výzdoba

Svadobné fotenie

Zimné svadobné fotky nevesty a ženícha sú v zasneženej krajine jednoducho kúzelne nádherné. Sneh, ľad a zimná krajina môžu poskytnúť nádherné scenérie pre svadobné fotografie a vytvoriť jedinečné vizuálne zážitky.

Svadobný oblek

Nezabúdajme na drahú polovičku, a to vášho partnera. Zimný svadobný oblek pre muža by mal vyzerať štýlovo, tmavý oblek so saténovými detailmi je pre tento rok top.

svadobné fotenie

Svadobné menu

Na zimnej svadbe sú vhodné jedlá, ktoré sú teplé, sýte, jednoducho také, ktoré zahrejú zvnútra. Hosťom ponúknite teplé nápoje, ako je horúci punč alebo teplá čokoláda, ktorú ocenia deti aj dospelí.

horúca čokoláda

Svadba v zime má svoje jedinečné čaro a mnohí novomanželia vyberajú pre svoje špeciálne udalosti práve toto obdobie.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *