Rozlúčka so slobodou

Ak už máte väčšinu príprav na Váš veľký deň za sebou, je dobré na chvíľu si vydýchnuť. Kto Vám môže byť lepšou spoločnosťou ako pár dobrých priateliek?

Možno jeden krásny večer vyrazíte len tak niekam do neznáma, navštívite zopár barov či krčmičiek. Prečo ale nespojiť príjemné s užitočným a trochu nerelaxovať v prekrásnom prostredí, užiť si príjemné posedenie, wellness, pohodu? Máme pre Vás niekoľko tipov pre obe možnosti. Nezabudnite na to, že rozlúčku by ste si mali užiť a mala by byť najmä bez stresu.

Posedenie s kamarátkami

Ak ste sa rozhodli rozlúčiť sa so slobodou finančne menej náročnejším spôsobom, môžete si urobiť „párty“ v byte alebo sa vyberte do nejakého príjemného prostredia. Pamätajte na to, že ak sa pôjdete zabaviť na diskotéku, do baru alebo nejakého neprebádaného podniku, je tu riziko, že sa nebudete s kamarátkami dobre počuť, prípadne si diskotéku užijú aj bez Vás – v spoločnosti zábavy chtivých mužov. Nech je spôsob zábavy už akýkoľvek, myslite na alkohol – aj keď práve nie ste jeho fanúšičkou… Bez fľaše šampusu sa rozlúčka so slobodou síce zaobíde, ale je lepšie, ak ju máte. Pripravte sa tiež na to, že priateľky Vám môžu nachystať nejedno prekvapenie, prípadne malé darčeky. Bolo by dobré, keby ste nejakú drobnosť mali pre ne nachystanú i Vy. Ak chcete, aby na Vašu rozlúčku so slobodou ešte dlho spomínali, pripravte im program (výber zvolíte najlepšie Vy sama, pretože ich najlepšie poznáte). Ak ste si ako miesto rozlúčky vybrali niečí byt, v žiadnom prípade nepúšťajte film (výnimkou je krátke vytvorené DVD s Vašimi spoločnými akciami, na ktoré radi spomínate), pretože máte po zábave.

Relaxačný pobyt

Ak chcete ujsť od „predsvadobného“ stresu a zrelaxovať viac ako jeden večer, výhodným sa stáva relaxačný pobyt. Nemusí byť realizovaný práve v najluxusnejšom hoteli, len si predstavte rozlúčkovú dámsku jazdu bez výčitiek, plnú smiechu, zábavy a rozhovorov. Táto možnosť je vhodnejšia skôr pre užšiu spoločnosť, prípadne pre Vás a Vašu najlepšiu priateľku. Určite si toho budete mať ešte veľa porozprávať. Môžete len tak vylihovať na posteli, hompáľať nohami, spomínať na spoločné zážitky, rozprávať, smiať sa a znova sa rozprávať. Popri tom všetkom si môžete užiť masáže, prechádzky, skrášľovacie procedúry, posedenia pri vínku… – čokoľvek, na čo budete mať náladu. Keď budete po príjemne strávenom dni zaspávať, môžete si predstavovať, ako Vás Váš vysnívaný princ odvedie k oltáru. Keď sa k nemu nasledujúci deň vrátite oddýchnutá a usmiata, bude si stopercentne istý, že  Vy ste tá  pravá dáma jeho srdca a zo svojej princeznej veľmi ochotne urobí kráľovnú…

Ak ste nevestinou kamarátkou

Ak nie Vy, ale Vaša kamarátka sa chystá na svoj veľký deň a Vy jej chcete pripraviť rozlúčku so slobodou (či už preto, lebo Vás tým poverila alebo jednoducho na to pozabudla), zistite si najskôr nevestine predstavy. Robiť niečo nasilu sa príliš nevypláca.

Ak rozlúčku so slobodou chcete pre priateľku pripraviť ako prekvapenie, dajte si veľmi záležať na tom, aby nič netušila. Nezanedbávajte ju však, pretože počas príprav na svadbu to môže pociťovať citlivejšie. Ak je nevesta Vašou blízkou priateľkou, potom nemáte problém s tým, aké osoby by na svojej rozlúčke rada mala a bez akých sa zaobíde. Ak to neviete, skúste to zistiť od ďalších priateliek alebo rodiny. Chlapov vynechajte, toto je zábava pre dámy. Po zaslaní pozvánok (alebo ústnom pozvaní) vyberte vhodný priestor. Nezabudnite na darčeky, ktoré nemusia byť príliš praktické, dôležité je, aby o niečom vypovedali a boli skôr vtipné a milé. Ak sa neveste rozhodnete darovať spodnú bielizeň, nech je čo najviac provokatívna. Postarajte sa o to, čo sa bude počas rozlúčky konzumovať. Nemusí to byť nič náročné, z nápojov nezabudnite na šampanské a nealko. Ak si myslíte, že takúto oslavu zvládnete lepšie s pomocou agentúry, vyhľadajte ju. A hlavne – užite si spoločné chvíle s priateľkami…

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *